JS Promotion - Strona główna
JS Promotion - organizacja koncertów, spektakli teatralnych, przedstawień kabaretowych
 
 Strona główna Oferta Artyści Prasa Opinie Sponsorzy Kontakt
Skierniewice. Koncert "Operetki czar"
autor: Natalia Warecka-Kochan
data: 2007-07-23, 17:07
tytuł: Cudowne arie operetkowe!

Dziękujemy Panie Prezydencie za niedzielny koncert, ten z 22 lipca 2007 r. na rynku przed naszym miejskim ratuszem!!!!! Jakże profesjonalny koncert! Jakże uroczy! Cóż za wyjątkowa atmosfera... Nie było chałtury, olewania "prowincji",lecz KULTURA na poziomie! Górna półka!!!! I proszę tak trzymać! I proszę o powtórkę tego wyjątkowego, cudownego programu pt. OPERETKI CZAR. Same wielkie przeboje: od króla operetki Johana Strausa po nieśmiertelnego Lehara...Prześliczna, utalentowana sopranistka Urszula Piwnicka, przystojny tenorKrzysztof Marciniakl i niepowtarzalny, przemiły i jakże dowcipny, pełen taktui kultury, redaktor Jan Galuba z Warszawy. Koncert na szóstkę z plusem!!!!Wielkie dzięki Panie Prezydencie... Naprawdę jestem pod wrażeniem. Dziękuje.

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Skierniewice. Koncert "Operetki czar"
autor: Tadeusz Michalski
data: 2007-07-25, 12:48
tytuł: Orkiestra też na pięć!!!

To prawda, ładny, dobrze przygotowany koncert na naszym skierniewickim rynku:-)))))I pani sopranistka, i pan tenor, i pan konferansjer byli wspaniali. Ale teżOrkiestra Salonowa Johanna Straussa byla super! Tylko dyrygenta niezapamiętalem.... Jego nazwiska. A takie piękne przeboje operetkoweprzygotował. BRAWO!Piekny program! Fakt! Polecam innym miastom. Pozdrawiam!!!

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Skierniewice. Koncert "Operetki czar"
autor: MEGALOMAN
data: 2007-07-23, 14:43
tytuł: Po koncercie....

Koncert był wspaniały, muzyka piękna a Artyści naprawdę znakomici. Pani Urszula Piwnicka to perfekcyjna, urocza, wspaniała śpiewaczka. Jej przepiekny sopran, gra aktorska i interpretacje utworów sprawiły że mogliśmy sie na chwilę przenieść do zaczarowanego świata muzyki, pięknej muzyki operetkowej i musicalowej. Partnerował jej znakomity tenor Pan Krzysztof Marciniak, który również pokazał kunszt wokalny i aktorski. Mam nadzieję że koncerty operetkowestana sie tradycją Skierniewic, trgo życzę wszystkim mieszkańcom.

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
Skierniewice. Koncert "Operetki czar"
autor: RENATA CZABAŃSKA-MORYC
data: 2007-07-23, 16:54
tytuł: Super koncert!!!

Panie Prezydencie Kochany!!! To był koncert wyjątkowy!!! CZAR OPERETKI:))) Czułam się, jak w prawdziwejFilharmonii Łódzkiej!!! Wspaniała Orkiestra, soliści URSZULA PIWNICKA sopran i KRZYSZTOF MARCINIAK tenor oraz niesamowity konferansjer... Taki kulturalny.Boski facet, jakże inteligentny i stonowanie dowcipny.... Pan Jan Galuba,jeśli dobrze zapamiętałam :))))). Dostałam od niego wspaniałą nagrodę podczastego koncert: dwa bilety na Joe Cockera wartości trzysta złotych!!!!!! w stu procentach skorzyatm:))))Dziękuję...Proszę o BIS!!!! Panie Prezydencie Kochany...Chcemy więcej tak cudownych niedziel na rynku w Skierniewicach...Renata Czabańska

Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
 
www.interkul.pl designlogo.pl